top of page
Swlag Milano Pop Up Event

Cítím lehkost, když se oblaka galaxií vizuálně orientovaného světa ztrácejí v hlubinách vesmíru. Kolem se rýsují dosud neviditelné kontury tvarů, které vidím čichem….

cichacivecirek.gif

Přijměte pozvání na Čichací večírek, 

který pořádám ve svém atelieru-laboratoři v Polské ulici 46, Praha 2 

od 19 hodin ve středu 10. 7. a ve čtvrtek 18. 7.

 

Začneme parfémy mého projektu Space Fluid. Očicháte jako první nový parfém X-Ray, který plánuji vydat na podzim (jsem zvědavá na Váš názor).

Otestujete limitované edice parfémů, které nejsou v běžné nabídce, pocestujete syrovou krajinou 17. století v ukázce čichové výstavy Cesta Čichoprostorem a na závěr se pročicháte mou sbírkou raritních parfémů a vzácných ingrediencí, které v Evropě nejsou k sehnání a navždy změní Váš pohled na to, co vše může být parfém.

Parfém je forma požitku podobně jako koňak. Čicháním vzácných látek se dostanete do nálady bez kalorií a kocoviny. Neobvyklost vůní zaručena.

Upozornění: Přírodní aromatické látky dokážou být trochu omamné. Po večírku nedoporučuji řídit auto. Večírek trvá hodinu a půl, v jeho průběhu doporučuji odejít, cítíte-li, že to stačilo.

Termíny jsou dva kvůli dovoleným. Pozvánka platí pro dvě osoby. Kapacita je omezená, máte-li zájem, potvrďte termín v registraci.

 

Markéta Baňková

parfumérka, spisovatelka, výtvarnice

Registrace

Vyberte termín
bottom of page